Dnes je středa 24. července 2019, svátek má Polly a zítra Bad.
Vy ještě nespíte? Tak přejeme oslavencům vše nej.

Jorkšírský Teriér rady a pomoc

Na této stránce bychom Vás chtěli informovat o tom co Jorkšírský Teriér potřebuje od štěněte. Pár užitečných rad například: jaké krmení používat, jak česat a podobně naleznete níže. Budeme reagovat na Vaše dotazy i připomínky.

Rady a pomoc - připravujeme nové témata například:

  • štěňata
  • babi výstavy
  • bonitace
  • výstavy
  • jak se připravit na nakrytí

Tyto články budou v blízké době přepsány a doplněny o nové informace.

Jorkšírský Teriér klub

Myslím si, že by každý YORK měl být zapsán v nějakém klubu pro Jorkšírské Teriéry. Určitě by si to měl Tvůj páníček či panička pořádně rozmyslet. Nechtěla bych tady dělat reklamu klubu svému a ani hanit ostatní kluby, ale být někde registrována to neznamená jen členství. Chci tím říct, že každý z klubů má své výhody a Bohu žel i nevýhody. Můj klub mi například posílá opravdu velikou spoustu nových informací mino jiné i rady jak na co, pozvánky na zajímavé akce, pravidelné zpravodaje a tak dále.

KRMENÍ a co mi chutná

Asi ze všeho nejlepší to bylo, když jsem byla malinká. Co jsem dostávala k papání? Orientačně je to vypsáno v "jsem štěňátko". Nyní už jsem větší a tak už prý takové dobroty nemusím dostávat pořád. Například alespoň 2x týdně (a někdy i 3x) dostanu vařené kuřecí krky, které mi panička rozemele, přidá trošku vařené mrkvičky a občas mi nadělí i rýži. To je dobrota :o) Mezi mé oblíbené granulky, což je "údajně" nejvyváženější strava, patří Eukanoba, K9 a poslední dobou díky mým kamarádkám v Kanadě baštím granulky od firmy NUTRIENCE (moc dobré a kvalitní).

ČESÁNÍ a co k tomu potřebuji

Česání? No comment! Prostě mě to nebaví, ale když to musí být a moc mě to netahá. Je lepší když mě češe panička, dělá to z láskou, nééé že by mě páníček neměl rád, ale víc mě to tahá a tak :o) Předpokladem pro rychlé a bezbolestné učesání je rozhodně kvalitní vybavení! Hřebeny a kartáče, ale taky šampony, kondicionéry, olejíčky, gumičky, sponky a já nevím co ještě. Tady nabízím pár fotografií když mě panička češe a bandážuje.

JAK PŘÍMĚT OUŠKA ABY SE POSTAVILY

U malých YORKŮ jste si určitě všimli, že jejich malá ouška nestojí, ale zhruba nad polovinou se ohýbají směrem dolů. Já když byla malá, nosila jsem ouška stočená do kornoutku a slepená náplastí. Jiným asi pohodlnějším způsobem je ouška pořádně vyholit a je to! Toto téma jsme "řešili" i diskusi.


Náhodná Foto Galerie Jorkšírský Teriér

Foto Galerie Jorkšírský Teriér

Několik fotografií, které se náhodně vybírají z malé databáze 4/11.


Doporučujeme Vám

Fórum | diskuse | návštěvní kniha.

Jorkšírský Teriér AKTUÁLNĚ

Jsme velice rádi, že jste navštívili naše stránky Cessy Tábor. Náš páníček pro Vás udělal tyto www stránky a založil chvatelskou stanici pro naše štěňátka, aby nesla jméno po Cessynce z Tábora kde bydlíme.

Jorkšírský Teriér AKTUÁLNĚ-9 Jorkšírský Teriér AKTUÁLNĚ-8 Jorkšírský Teriér AKTUÁLNĚ-7

Hra: 9 + 8 + 7 = 24 | pro další hru obnovte obrazovku klávesou F5.


Cessy Tábor PRO

Připravujeme nové fórum pro fandy Jorkšírských Teriérů.


Pettit (Petynka)

Playgirl Pettit Cherri z Anahu se narodila 28.7.2010 v Praze.

Petynce je dnes 3283 dnů to je přibližně 9 let.

dogrun.gif

CESSYnka *1.7.1999 - †13.10.2010

CESSY Zlatý blesk se narodila 1.7.1999 v Praze.

CESSYnce by dnes bylo 7328 dnů to je přibližně 20 let.

© 1999 - 2019 Cessy Tábor  |  Sitemap  |  Návrh a realizace ALF webmaster

Kopírování obsahu tohoto webu bez povolení od chvatelské stanice Cessy Tábor je zakázáno.

TOPlist